Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meblobranie.pl Sp. z o.o. - internetowy sklep z meblami OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 5, 2022 14:02 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Wystartowaliśmy w 2007. Stopniowo poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku został nominowany do czołowej piątki start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt zamienił się w spółkę prawa handlowego. Nasza oferta to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już w tej chwili większość produktów dostarczanych jest do klienta po kilku dniach od zamówienia, a ciągle pracujemy nad tym aby było ich coraz więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble znanych marek, jak House & More, Keter, Gardinetta jak również wybrane mniejszych polskich producentów oraz importerów. Stale doskonalimy sposoby weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jest nam bardzo miło, że wg. zewnętrznych serwisów oceniających prawie wszyscy wg. Ceneo 97% nasi klienci są zadowoleni z zakupów u Nas. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Chcemy, aby klienci kupując w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Zobacz Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.