Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meble w promocyjnych cenach 2018 OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 28, 2022 19:02 - Meble na zamówienie - Warszawa
999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początek naszego biznesu sięga roku 2007. Przez 3 lata powoli poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku został nominowany do czołowej piątki start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Nasza oferta to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów trafia do klienta w kilka dni od złożenia, a cały czas pracujemy nad tym aby było ich coraz więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble znanych marek, jak Miloo, Keter, Nowy Styl jak również wybrane mniejszych polskich producentów oraz importerów. Stale poprawiamy metody weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% nasi klienci są zadowoleni z zakupów u Nas. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa umożliwia nam na szybki rozwój. Chcemy, aby klienci składając zamówinie w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Przeczytaj Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.