Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Zdrowie

  Czy zainteresowani są Państwo pełnowartościowymi miodami z własnej pasieki? OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 1, 2022 20:33 - Zdrowie - Kłobuck koło Częstochowy
30.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Pasieka Leszczych zajmuje się pozyskiwaniem ekologicznego miodu posiadając wieloletnie doświadczenie. Czy wzmacniać swoje zdrowie sięgając po słoiki miodów? To oczywiście krok w lepszym kierunku, lecz trzeba mieć na uwadze fakt, że do pełni szczęścia potrzebny jest najwyższej jakości miód. Zakup tego miodu umożliwi przyswojenie organizmowi bogactwo cennych minerałów, składników odżywczych ale także witamin.

Pasieka Laszczych z Kłobucka nieopodal Częstochowy, składa propozycję na różne rodzaje miodów. Dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły i wytwarzanie perfekcyjnych warunków dla pszczół, wynikowo otrzymujemy jakościowy miód, który ma świetny smak. Fakt, że pszczoły nigdy nie są karmione antybiotykami, hormonami albo sacharozą – mając to na uwadze kupujący ma 100% pewność co do jakości. W ramach oferty zakupić można różnorodne rodzaje miodów, a wyróżnić można miód lipowy, wielokwiatowy, rzepakowy, akacjowy i gryczany.

Warto dodać, że Pasieka Laszczych umożliwia zakup produktów - mleczko pszczele oraz węzę pszczelą. Oferta zawiera także inne nietypowe propozycje. A dokładniej domek inhalacyjny, w którym można skorzystać z zabiegów inhalacji powietrzem z ula.

Aby zrealizować zamówienia można wejść na stronę pasieki - api-inhalacje.pl. Zamówienia realizowane są w użyciu formularza kontaktowego lub telefonicznie.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.