Florystyka Katowice OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 18, 2021 07:39 - Nauka i szkolenia - Katowice
890.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Florystyka Katowice


Kurs florystyki podstawowy – I etap szkolenia
Kurs florystyki podstawowy - to szkolenie przygotowujące do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Program opiera się głównie na zajęciach praktycznych, więc pozwala na zdobycie doświadczenia i wyćwiczenie potrzebnych umiejętności do późniejszej pracy zawodowej. Na kursie można nauczyć się podstaw florystyki, ale i poznać najnowsze trendy florystyczne. W kursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie merytoryczne czy praktyczne.
Cena 890 zł

Kurs florystyki zaawansowany – II etap szkolenia
Kurs florystyki zaawansowany obejmuje naukę tworzenia bardziej skomplikowanych kompozycji, zawiera również dużą formę przestrzenną, tj: dekoracja kościołów czy aut do ślubu. W cenie kursu wliczone są wszystkie niezbędne materiały, kwiaty, narzędzia oraz płyta CD z całym omawianym materiałem. Zajęcia są prowadzone przez doświadczanych florystów, którzy posiadają wieloletnią praktykę w prowadzeniu kwiaciarń.
Cena 890 zł

W cenie kursów uczestnicy otrzymują: płytę CD z materiałami szkoleniowymi, kwiaty, dodatki florystyczne, narzędzia i inne materiały do zajęć praktycznych, przerwy kawowe, przygotowanie dokumentacji kursu, ubezpieczenie.


O Akademii Florystyki
Akademia Florystyki to placówka oświatowa założona przez Fundację Rozwoju Kapitału Ludzkiego. Na rynku szkoleń istnieje do wielu lat. Program jest cały czas udoskonalany i aktualizowany. Zostało to potwierdzone przez przyznanie Akademii Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty, co pozwala na wystawianie zaświadczeń MEN, honorowanych w całej UE, potwierdzających ukończenie szkolenia.

Aktualne terminy kursów florystyki w Katowicach, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/katowice/

Akademia Florystyki
ul. Sokolska 23, Katowice
Tel.: 32 797 96 77
www.akademiaflorystyki.pl/kontakt/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.